Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strajk nauczycieli w Puławach. "Czujemy się upokorzeni decyzjami rządu"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 kwietnia 2019 r. o 13:26 Powrót do artykułu
Nie da się czytać tych komentarzy... A szczególnie jednego osobnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkich komuchów z PZPR i ZNP na bruk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjmę podwyżkę 30 % od ręki, poszukuję chętnych do tego szczytnego celu. Dzięki temu wzrośnie moja samoocena wynikająca z upokorzenia na które zapracowałam niróbstwem. Pozdrawiam podatników pracujących na mnie i innych niezbędnych w procesie mojej samooceny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkich chorych psychicznie do Abramowic i w kaftan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straciłam szacunek dla nauczyciel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele. Popieram was. Nie dajcie się i nie przejmujcie pulawskimi hejterami jak p.CK. Ważną robotę wykonujecie i należy się wam podwyżka. Ps. Nie jestem nauczycielem, nigdy nie chciałem uzerać się z rozwydrzonymi bachorami tych co tu piszą. Szacun.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele. Popieram was. Nie dajcie się i nie przejmujcie pulawskimi hejterami jak p.CK. Ważną robotę wykonujecie i należy się wam podwyżka. Ps. Nie jestem nauczycielem, nigdy nie chciałem uzerać się z rozwydrzonymi bachorami tych co tu piszą. Szacun.
 Do roboty skomunizowane środowisko pseudo nauczycieli! Wszystkich strajkujących wrzuciłbym na zbity pysk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie CK. Weź się do jakiejś pracy. Idź pozmywaj naczynia albo odkurz, pogadaj z kimś, a nie tylko siedzisz przy komputerze i głupoty wypusujesz. Niedobrze mi już od czytania twoich "mądrości".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czym skiepścił PiS życie nauczycieli w ciągu swoich rządów? Czy PiS ukradł coś nauczycielom? Ile podwyżki dostali za poprzednich rządów PO i PSL, a ile za PiS? Proszę o konkrety.
 Czy jest jakiś odważny nauczyciel, który by mi odpowiedział?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cos wróbelki ćwierkają, że jeszcze troche i będa zwolnienia dyscyplinerne z jakiegos artykułu. Czystka juz po egazminach ósmoklasisty. Mlodzi bez pracy szukujcie swoje CV..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój luby nie obserwuj bo wieczorem bobra nie uświadczysz. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Do Rozsądny ob. RP Weź się gapo do roboty i nie filuj bo kociej mordy dostaniesz. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sobie nagrabili. Naród wściekły z pogardą wypowiada się o tej "elicie". Wielu szykuje pozwy cywilne i karne. Nie ujdzie wam to na sucho. I żaden Broniarz nie pomoże ani kod.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sobie nagrabili. Naród wściekły z pogardą wypowiada się o tej "elicie". Wielu szykuje pozwy cywilne i karne. Nie ujdzie wam to na sucho. I żaden Broniarz nie pomoże ani kod.
 Normalnie zrobiłam ze strachu kupę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie CK. Weź się do jakiejś pracy. Idź pozmywaj naczynia albo odkurz, pogadaj z kimś, a nie tylko siedzisz przy komputerze i głupoty wypusujesz. Niedobrze mi już od czytania twoich "mądrości".
 Pozdrawiam Zwykłego człowieka! Korzystam z wolności Internetu! Mam prawo oceniać tak jak i Ty Mój Drogi Przyjacielu! Komuchów z PZPR i ZNP wrzuciłbym na zbitą mordę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sobie nagrabili. Naród wściekły z pogardą wypowiada się o tej "elicie". Wielu szykuje pozwy cywilne i karne. Nie ujdzie wam to na sucho. I żaden Broniarz nie pomoże ani kod.
 A jaka to niby stała się Wam krzywda Drodzy Nauczyciele. Jesteście szanowani. Macie wspaniała, lekką, dobrze płatną pracę. Dziś obserwowałem drogowców jak ciężką pracują w warunkach uciążliwych dla zdrowia. Podczas ruchu pojazdów wykonują pracę niebezpieczną dla życia. A Wy macie komfortowe warunki pracy. Biedą trzeba umieć się podzielić. Jak rządziło SLD i PO jakoś nie strajowaliście! Za PiS w ciągu 3 lat dostaliście 3 skromne podwyżki. Inflacja jest prawie 0 procent. Jestem przecienikiem wszystkich postaw roszczeniowych! Nadal uważam, że w środowisku nauczycielskim dominują postawy komunistyczne, roszczeniowe, antypanstwowe, szkodliwe. Komuchów z ZNP bym zdelegalizował! Komuch na bruk i do Berezy Kartuskiej! Mógłbym być komendantem w obozie pracy dla komuchów! Zadbalbym o komuchów tak aby się nie nudzili! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czym skiepścił PiS życie nauczycieli w ciągu swoich rządów? Czy PiS ukradł coś nauczycielom? Ile podwyżki dostali za poprzednich rządów PO i PSL, a ile za PiS? Proszę o konkrety.
Czy jest jakiś odważny nauczyciel, który by mi odpowiedział?
 Niech skomunizowana elita pseudo pedagogów odpowie na proste pytanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobór kadr do szkół w czasach PRL był prosty. Mierni, Bierni ale Wierni! To jedno z najbardziej skomunizowanych środowisk! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech skomunizowani nauczyciele z ZNP jasno powiedzą której grupie zawodowej Rząd ma zabrać aby dać nauczycielem co miesiąc po 1000 złotych netto? Proszę aktywistów ZNP i strajkujących nauczycieli o prostą i jasną odpowiedź!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem nauczycielką historii dla mnie niestety nie ma pracy w szkole bo nie mam znajomości może trzeba zwolnic strajkujących ja chętnie do pracy przyjdę za ich dotychczasowe wynagrodzenie. 1500 zł podwyżki niektórzy 1500 zł zarabiają na miesiąć i muszą przeżyć i jest dobrze w d...ch się poprzewracało i tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...